Jelušić: Već krećem s pripremama za iduću sezonu

Nakon što je osvojila 25. mjesto u slalomu na finalu Svjetskog kupa skijašica u švicarskom Lenzerheideu, najbolja hrvatska skijašica Ana Jelušić dala je izjavu...

''Sezona je završila kako je i počela, s lošim rezultatima u Leviju i Aspenu. Poslije toga sam se cijelo vrijeme borila da ostanem među prvih 30 što nije bilo lako, jer su se uvjeti na stazi često mijenjali. Danas je sezona zatvorena i od sutra već krećem s priprema za iduću sezonu te se nadam da ću se uspjeti vratiti tamo gdje sam bila i prošle godine. Hvala Janici Kostelić koja me u cilju prijateljski podržala'', rekla je Riječanka.

Danas je nakon utrke ženskog slaloma održana ceremonija proglašenja pobjednika u superveleslalomu i superkombinaciji. U superveleslalomu je, podsjećamo, Ivica Kostelić osvojio 3.mjesto, dok je u superkombinaciji osvojio Mali kristalni globus kao najbolji u sezoni 2010/2011.