Ima još nade: Medveščak se vratio pobjedom u Grazu!

Hokejaši Medveščaka pobijedili su nakon produžetka Graz 99erse u gostima 3-2 (0-0, 2-1, 0-1, 1-0) u trećoj utakmici četvrtfinala doigravanja EBEL lige...

Tako je zagrebačka momčad smanjila prednost Graza u seriji na 2-1 i vratila rezultatsku neizvjesnost.

Nakon prve trećine bez golova u drugoj se dionici igre mreža tresla tri puta. Medveščak je poveo golom Mikea Oullettea već u prvoj minuti trećine nakon asistencije Johna Hećimovića, a samo tri minute kasnije ponovo je isti igrač poentirao za 'medvjede', ovoga puta na proigravanje Thomasa Guidarellija.

Graz je smanjio u 28. minuti preko Markusa Peintnera, pa se u posljednju dionicu otišlo s prednošću Medveščaka 2-1

Činilo se da će Medveščak uspjeti izboriti pobjedu u regularnom dijelu utakmice, budući su mreže mirovale do 59. minute, a tada je točno minutu i 54 sekunde do kraja zabio Warren Norris za izjednačenje.

Otišlo se u produžetak, a iako je u tom trenutku psihološka prednost bila na strani domaćina, 'medvjedi' su se uspjeli dokopati pobjede golom Kennetha Macaulaya u 76. minuti.

Četvrta utakmica na rasporedu je u nedjelju u Zagrebu.