Vaterpolisti dubrovačkog Juga nisu niti u drugom nastupu novog izdanja Eurolige upisali pobjedu. Nakon poraza kod Vasasa 11-8, u Dubrovniku je bod uzeo Primorac 9-9...

Nakon izjednačenog ulaza u ogled Primorac je tijekom treće četvrtine pobjegao na 7-5, no Jug je pronašao snage i vratiti se u meč i povesti 8-7.

Otada, pa do kraja ogleda, gledali smo pogodak za pogodak na obje strane, a na konačnih 9-9 je izjednačio Gergely Kiss iz kaznenog udarca. Minutu prije kraja Nikša Dobud nije materijalizirao igrača više za Jug, a u zadnjem napadu na utakmici Jug nije niti došao u situaciju za udarcem.

Jug je čak pet pogodaka postigao s igračem više, dok je Primorac imao samo šest puta igrača više i zabio je u takvim akcijama jedan pogodak.

Treba napomenuti da su se na utakmici pojavili i navijači iz Crne Gore, koji su izazvali incident u pauzi između druge i treće četvrtine. Naime, 50-ak navijača iz Kotora se na poluvremenu susreta međusobno potuklo, pa je bila potrebna intervencija policije. Nakon što su pojedinci izvedeni s plivališta, sve se nastavilo u korektnom tonu.