EBEL: Prvi poraz Medveščaka s novim trenerom

Hokejaši Medveščaka izgubili su na gostovanju kod Villacha 5-2 u dvoboju 34. kola EBEL lige. Novi trener Douglas Bradley nakon subotnje je identične startne pobjede nad Albom Volan u Zagrebu tako upisao i prvi poraz...

Poveli su domaći hokejaši 2-0 već u 11. minuti, a nakon što je Frank Banham u 13. smanjio na 2-1, s 4-1 završili su drugu, te s 5-1 poveli u trećoj trećini. Konačan je rezultat postavio Alan Letang u 49. minuti.

Najubojitiji je po obranu zagrebačke momčadi bio Michael Raffl, koji Gašperu Krošelju zabio dva gola te dodao još dvije asistencije.

Unatoč porazu, Medveščak je ostao na osmom mjestu ljestvice s bodom prednosti pred Jesenicama te dvama pred Albom Volan.

Vodeći je Klagenfurt na domaćem terenu iznenađujuće posrnuo od Jesenica, dok je u derbiju kola drugoplasirani gost Red Bull Salzburg pobijedio trećeplasiranogh domaćina, Vienna capitalse, 5-3.

Svi su gosti u 34. kolu odnijeli pobjede osim Medveščaka.