Opet preokret

EBEL: Medveščak propustio 4-2 vodstvo kod prvaka

U Salzburgu su hokejaši zagrebačkog Medveščaka izgubili od Red Bulla 6-4 u dvoboju devetog kola EBEL lige...

Propustili su Zagrepčani 4-2 vodstvo u osam posljednjih minuta utakmice. Tri od četiri austrijska gola u tom razdoblju pala su s igračem manje u redovima "medvjeda", a jedan i s dvama gostujućim igračima manjka na ledu.

Medveščak je poveo 1-0 golom Naglicha, te potom 2-1 vodstvo domaćih preokrenuo u svoje 4-2 vezavši tri pogotka početkom posljednje dionice igre. Delmore, Banham i Sandrock bili su strijelci preostalih golova za Medveščak unutar tri i pol minute igre početkom treće trećine.

Zagrebačkoj je momčadi ovo bio treći poraz u nizu, s tim da su prethodna dva došla nakon produžetka.

Salzburžani su aktualni dvostruki prvaci EBEL lige.