EBEL: Medveščak primio ključni gol s igračem više

Golom koji su u 58. minuti primili s igračem više na ledu hokejaši Medveščaka upisali su četvrti poraz u osmom kolu EBEL lige, gostujući u Jesenicama. Bilo je 3-2 za domaćina...

Brett Lysak svladao je inače vrlo dobrog Roberta Kristana (28 obrana) iz kontranapada nakon 57 minuta i 46 sekundi igre na asistencije Mitje Robara i Douglasa Nolana. Do kraja utakmice igrači Teda Satora nisu uspjeli izjednačiti.

Cijelu su utakmicu inače Zagrepčani lovili Jeseničane, koji su vodili također 1-0 i 2-1. Strijelci za Medveščak bili su John Hecimovic u 14. i Robby Sandrock u 42. minuti. Na 2-2 Sandrock je izjednačio s igračem više na ledu.

U sljedećem kolu Medveščak u petak, osmog listopada, u Domu sportova dočekuje Linz.