Prebacilo ga

VIDEO Bjelica šokirao Njemačku: Udario u glavu zvijezdu Bayerna i dobio crveni karton!

Nenad Bjelica je isključen, a njegov Union Berlin poražen je na gostovanju kod Bayerna.

Nenad Bjelica i Leroy Sane (Foto: Afp)

Hrvatski nogometni trener Nenad Bjelica dobio je izravni crveni karton u porazu svojeg Union Berlina na gostovanju kod Bayerna.

Bila je to odgođena utakmica 13. kola koja je završila pobjedom Bavaraca od 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Raphael Guerreiro u 46. minuti čime je okrunjena mnogo bolja igra Bavaraca u odnosu na suparnika. Samo zahvaljujući sjajnim obranama vratara berlinskog Uniona Frederika Ronnowa gostujuća momčad nije doživjela uvjerljiviji poraz.

Nenad Bjelica nije dočekao kraj utakmice na klupi berlinskog sastava, jer mu je glavni sudac Frank Willenborg u 74. minuti pokazao crveni karton, nakon što se hrvatski stručnjak naguravao sa suparničkim igračem Leroyem Saneom. Usporena snimka, koju možete pogledati OVDJE, pokazala je da je Bjelica u dva navrata rukom po licu odgurnuo Sanea.

Sudac je njemačkom reprezentativcu dao žuti karton.

U momčadi Uniona nije bilo ozlijeđenog Josipa Juranovića, a 18-godišnji Lovro Zvonarek ostao je na klupi za pričuve Bayerna.