LAKŠE U UZVRAT

VIDEO Pogotkom u završnici susreta Zrinjski se približio drugom kolu kvalifikacija za Ligu prvaka

Nogometaši BiH prvaka Zrinjskog slavili su na gostovanju kod armenskog Urartu FC-a rezultatom 0:1.

Krunoslav Rendulić (Foto: Damir Krajac / CROPIX)

Težak posao imao je Zrinjski u Armeniji, no igrači trenera Krunoslava Rendulića ipak su uspjeli osigurati prednost pred uzvrat na svom terenu.

Slavili su rezultatom 0:1, a pogodak je u 89. minuti postigao Brođanin Matej Senić.

Armenci više prijetili, no Zrinjski zabio

Armenci su se pokazali kao vrlo neugodna momčad te su imali više udaraca na gol, no prvak Bosne i Hercegovine je ipak bio momčad koja je uspjela poslati loptu preko linije.

Senić je to napravio u 89. minuti i to nakon što je na drugoj vratnici dočekao loptu koju je iz kuta lansirao bivši veznjak Hajduka, Zvonimir Kožulj. Kožulj je u igru ušao u 80. minuti, što se pokazalo kao sjajna odluka trenera Rendulića.

Pogodak Zrinjskog možete vidjeti OVDJE.

Potvrde li ovaj rezultat idućeg vikenda u Mostaru, nogometaši Zrinjskog iduće će pretkolo igrati protiv pobjednika susreta koji igraju slovački Slovan iz Bratislave i prvak Luksemburga, Swift Hesperange.