Bivši suigrači

VIDEO Pozdrav Rakitića i Xavija tijekom utakmice privukao pozornost, pao je i zagrljaj

Barcelona i Sevilla podijelile su bodove u zaostalom susretu 4. kola La Lige.

Nogometaši Seville i Barcelone odigrali su 1:1 u zaostalom susretu 4. kola španjolske La Lige. Iako su imali igrača više od 64. minute susreta, nevjerojatnu glupost napravio je Jules Kounde, Katalonci nisu uspjeli zabiti za pobjedu na teškom gostovanju u Andaluziji.

Legendarni hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je sjajnu utakmicu, a posebno se iskazao u 32. minuti susreta, kada je servirao loptu Papu Gomezu, kojem nije bilo teško zabiti za 1:0.

Bila je to uigrana akcija koju možete vidjeti OVDJE.

Inače, pri rezultatu 1:1 u 68. minuti susreta svjedočili smo emotivnoj sceni koja je vjerojatno sve navijače Barcelone podsjetila na bolje, ljepše dane. Nakon jednog duela uz sam rub terena, sudac je svirao prekršaj nad Rakitićem.

gol expired VIDEO Barca s igračem više uzela samo bod kod Seville, Rakitićev suigrač napravio neviđenu glupost divider

U tom trenutku ruku mu je pružio Xavi, s kojim je branio boje katalonske momčadi, a onda je uslijedio i kratki zagrljaj, koji možete vidjeti OVDJE.