gotovo je prvo kolo bundeslige

Olmo izborio penal i asistirao, Brekalo uzeo bod

Dva bivša igrača Dinama bila su u akciji u nedjeljnom programu Bundeslige.

U posljednjem susretu prvog kola njemačkog nogometnog prvenstva Wolfsburg i Bayer Leverkusen su odigrali bez golova.

Bila je to skromna utakmica bez previše prilika. Domaćin je uputio samo jedan udarac u okvir suparničkog gola, dok je Bayer imao dva udarca u okvir gola.

Najbolju priliku na utakmici imao je Wolfsburg u 34. minuti, no John Brooks je pucao malo iznad gola Apotekara.

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo igrao je cijeli susret za Wolfsburg.

gol expired Kek i bivši Vatreni komentirali sjajnog Kramarića: "Čudi me da Bayern nije tražio zamjenu za Lewandowskog" divider

U prvom nedjeljnom susretu RB Leipzig je otvorio prvenstvo pobjedom 3:1 protiv Mainza uz odličnu predstva Danija Olma koji je izborio jedanaesterac, a potom i upisao asistenciju.

Domaćin je poveo u 17. minuti golom Emila Forsberga iz jedanaesterca koji je izborio Dani Olmo. Samo četiri minute kasnije već je bilo 2:0, ovoga puta Olmo je asistirao, a Yussuf Poulsen zabio.

U 48. minuti je smanjio Jean-Philippe Mateta, no sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Amadou Haidara u 51. minuti.