Novo iznenađenje

Liverpool prosuo bodove: Nakon Man Uniteda, engleski fenjeraš šokirao i Redse

WBA je već drugo kolo zaredom šokirao elitu engleske Premierlige.

Nogometaši Liverpoola prosuli su bodove na gostovanju kod posljednje momčadi Premierlige West Bromwcih Albiona.

Redsi su vodili 2:0 golovima Dannyja Ingsa u četvrtoj i Mohameda Salaha u 72. minuti, ali do kraja utakmice WBA je stigao do boda.

Jake Livermore je u 79. minuti smanjio na 2:1 nakon što se najbolje snašao u gužvi nakon kornera. U 88. minuti Jose Rondon je nakon centaršuta iz slobodnog udarca glavom zabio za 2:2.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren je u 84. minuti zamijenio strijelca Salaha.

WBA-u je ovo već drugo veliko iznenađenje u dva kola nakon što su u prošloj utakmici šokirali Manchester United i osigurali naslov njihovim gradskim rivalima Cityju.

Unatoč dobrim rezultatima u zadnje dvije utakmice i dalje su zacementirani za dno ljestvice s 25 bodova, osam manje od 17. Swanseaja koji s dvije utakmice manje drži zadnje mjesto koje osigurava ostanak u Premierligi. Liverpool je treći s tri boda i utakmicom više od Tottenhama.