Nevjerojatno

Pogledajte kakvu je glupost napravio vratar Srbije: Povezao je tri pogreške i poklonio pogodak slabašnim gostima

Unatoč velikoj pogrešci vratara Rajkovića, Srbija je slavila sa 3:1 i osvojila nova tri boda.

Nogometna reprezentacija Srbije upisala je pobjedu protiv Azerbajdžana u kvalifikacijama skupine A za Svjetsko prvenstvo u Kataru, slavili su sa 3:1.

Poveli su pogotkom Dušana Vlahovića s bijele točke, a gosti su izjednačili nakon što je vratar Srbije Predrag Rajković neobjašnjivo povezao tri pogreške u svom kaznenom prostoru.

U drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, branič Srbije vratio je loptu vrataru Rajkoviću koji je imao velikih problema s kontrolom lopte, čak dva puta mu je pobjegla , a drugi put u noge Makhmudova koji se sjajno riješio dva braniča i poslao loptu u praznu mrežu za izjednačenje rezultata.

Nevjerojatnu pogrešku vratara Srbije možete vidjeti OVDJE.

Do kraja susreta Srbija je uspjela zabiti dva pogotka, preko Vlahovića i Tadića, i tako osvojiti važna tri boda u borbi za Katar.

gol expired Čudesni Ronaldo zabio dva puta u pet minuta: Samo mu šest golova nedostaje do impresivnog rekorda! divider

Dodajmo da je u drugom susretu skupine A Portugal upisao visoku pobjedu protiv Luksemburga od 5:0, a Cristiano Ronaldo postigao je svoj hat-trick.