Nije oklijevao

Messi debitirao pa sve oduševio potezom nakon utakmice: Ispunio je neobičan zahtjev srpskog vratara

PSG je svladao Reims s 2:0, a Messi je ušao u igru u 66. minuti susreta.

U 4. kolu francuske Ligue 1 PSG je slavio na gostovanju kod Reimsa s 2:0 čime su ostali jedina momčad sa stopostotnim učinkom u francuskom prvenstvu.

No, utakmica će ostati upamćena po debiju Lionela Messija u dresu pariškog kluba.

U igru je ušao u 66. minuti susreta umjesto Neymara, a već tada na semaforu je bilo 2:0 za PSG. Oba pogotka zabio je sjajni Kylian Mbappe, prvi u 16. minuti, a drugi u 64. minuti susreta.

Messijev debi možete vidjeti ovdje.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, a nakon posljednjeg sučevog zvižduka svi su htjeli pozdraviti s Messijem. Tako su televizijske kamere uhvatile vratara Reimsa Predraga Rajkovića koji je na terenu zamolio Messija da se slika s njegovim djetetom.

Naravno, Argentinac nije ni trenutka oklijevao, a to možete vidjeti ovdje.

Nakon utakmice supruga srbijanskog vratara objavila je fotografiju na svom Instagram profilu te se zahvalila Lionelu Messiju.

Za kraj, dodajmo je trener PSG Mauricio Pochettino u 66. minuti napravio dvostruku zamjenu. Osim Messija, u igru je ušao i Ander Herrera koji se nakon utakmice našalio da nikada nije doživio glasnije ovacije prilikom ulaska u igru.