breaking news !: UŽIVO Milanović sazvao izvanrednu konferenciju za medije: Pogledajte što je dočekalo novinare
sredili i betis

"Žuta podmornica" nastavila sa sjajnom formom: Moreno doveo momčad na prag Lige prvaka

Villarreal je novom pobjedom stigao na mali korak od mjesta koje vodi u Ligu prvaka.

Nogometaši Villareala svladali su u gostima Betis s 2:0 u 33. kolu Primere i nastavili s nizom trijumfa koji ih je doveo do petog mjesta ljestvice.

Villareal su do pobjede u Sevilli odveli pogoci Gerarda Morena (6-11m, 30), a Betis je u 45. minuti ostao bez isključenoga Fekira. "Žuta podmornica" je sada peta s 64 boda, samo tri boda manje od Seville, koja drži mjesto koje vodi u Ligu prvaka, a Betis je tek 13.

U drugoj utakmici večeri Valladolid i Levante su odigrali 0:0, a u sedmoj minuti sudačke nadoknade igrač domaćih Enes Unal je promašio kazneni udarac.