Ovo morate vidjeti

VIDEO Vušković primio loptu na centru, pa izvrtio obranu i asistirao za pogodak

Luka Vušković sjajno je asistirao Matiji Friganu za pobjedu protiv Standarda.

Luka Vušković (Foto: Profimedia)

Westerlo je slavio kod Standarda (1:2) u sklopu devetog kola belgijske nogometne lige, a sve zasluge za to pripadaju hrvatskom dvojcu!

Matija Frigan je zabio oba pogotka za Westerlo, prvi u šestoj minuti, a drugi u 64. minuti na fantastičnu asistenciju Vuškovića koju vrijedi pogledati nekoliko puta.

Tek što je momčad Ivana Leke poravnala rezultat na 1:1, Westerlo je ukrao loptu i pokrenuo brzi kontranapad. Luka Vušković koji inače igra na poziciji središnjeg braniča je primio loptu na centru i krenuo u prodor.

U maniri iskusnog napadača je prevario braniča Standarda, pa dodao Friganu koji je sjajno pogodio donji desni kut domaćih vrata.

Fantastičnu akciju hrvatskog dvojca možete vidjeti OVDJE.

Bryan Battle VIDEO Uz salve zvižduka stigao u kavez, nokautirao Francuza, pa publici pokazao srednji prst divider

Nenad Bjelica Evo što susjedi pišu o Bjeličinu Dinamu: "Doveo ga kao propalog igrača pa od njega napravio najboljeg..." divider

Seid Korać (lijevo) VIDEO Bizaran penal iz Srbije: Rijetko viđena situacija u nogometu nasmijala svijet divider