Momčadi Intera, Rome i Milana ubilježile su pobjede u dvobojima 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva, pa promjena na vrhu ljestvice nije bilo...

Inter je na San Siru bez problema pobijedio Bolgnu s 3-0. Dvostruki strijelac za domaći sastav bio je 27-godišnji Brazilac Thiago Motta, u 29. i 85. minuti, a jedan pogodak postigao je i Mourinhov 'prijatelj' Mario Balotelli, u 52. minuti.

Roma je slavila 1-0 gostujuću pobjedu kod Barija, a trenutak odluke, jedini pogodak na utakmici, zbio se u 19. minuti. Kapetan 'vučice' Francesco Totti, koji je igrao do 72. minute, servirao je loptu Toniju, a ovaj crnogorskom napadaču Mirku Vučiniću koji je postigao svoj 10. pogodak ove sezone u Seriji A.

Milan je slavio na Siciliji kod Cagliarija s 3-2, a svih pet pogodaka postignuto je u prvom poluvremenu. Domaćini su dva pusta stizali prednost Milana, a nakon što je igrač Cagliarija Astori u 38. minuti zatresao vlastitu mrežu za vodstvo Milana 3-2, rezultat se do kraja više nije mijenjao. Cagliari je u nastavku imao nekoliko dobrih prilika, ali ih nije uspio realizirati. Pogotke za 'rossonere' postigli su Borriello i Huntelaar, dakako, prije autogola Astorija, dok su za domaćine precizni bili Ragatzu i Matri. Mario Brkljača nije konkurirao za domaći sastav.

Inter sada ima 66 bodova, Milan 65, a Roma 63 boda.

Genoa i Livorno odigrali su 1-1. Ivan Jurić nije igrao za domaći sastav zbog ozljede, dok je kod gostiju, koji su do boda stigli zahvaljujući pogotku Tavana u 88. minuti, Dario Knežević odigrao svih 90 minuta.

Važnu pobjedu ostvarila je Sampdoria u gostima kod Chieva 2-1, a zanimljivost je pogodak Antonija Cassana već u već u 1. minuti dvoboja. Na 2-0 povisio je Pazzini u 55. minuti, a nakon što je Chievo u 67. minuti ostao s igračem manje na igralištu zbog isključenja Morena, ipak je uspio ublažiti pobjedu gostiju pogotkom Mantovanija u 76. minuti.

Serie A, 32. kolo:

Inter – Bologna 3-0 (Motta 29, 85, Balotelli 52)

Cagliari – Milan 2-3 (Ragatzu 17, Matri 32 / Borriello 7, Huntelaar 19, Astori 38-ag)

Bari – Roma 0-1 (Vučinić 19)

Genoa – Livorno 1-1 (Boakye 51 / Tavano 88)

Atalanta – Siena 2-0 (Valdes 16, Pinto 70)

Lazio – Napoli 1-1 (Floccari 4 – Hamšik 38)

Parma – Fiorentina 1-1 (Božinov 68 / De Silvestri 22)

Chievo – Sampdoria 1-2 (Mantovani 76 / Cassano 1, Pazzini 55)