a joj...

VIDEO Vinicius slavio gol Benzeme prije udarca, sprdaju ga na društvenim mrežama

Real je kiksao na svom terenu protiv Osasune.

Vinicius Junior (Foto: Afp)

Madridski Real do nedjelje navečer je imao savršenu sezonu u la Ligi. No Barcelona je strpljivo pratila najvećeg rivala i dočekala njegov kiks preuzevši vrh prvenstvene ljestvice zbog bolje gol-razlike.

Real je odigrao tek 1:1 na svom terenu s Osaunom, a imao je zadnjih 15-ak minuta i igrača više. Nije bilo Luke Modrića pa je mnogima to bio još jedan dokaz koliko je Hrvat važan momčadi Carla Ancelottija.

Odličan je još jednom bio Vinicius Junior s novim sjajnim golom te općenito nastupom.

No nije se proslavio u 78. minuti prilikom izvođenja kaznenog udarca kojeg je promašio Karima Benzema te tako uskratio Realu i sedmu pobjedu u sezoni.

Oni koji se sprdaju s Vinicusom po društvenim mrežama će ga nazvati bahatim, ali mi ćemo reći kako je Brazilac bio prilično samouvjeren da će Benzema zabiti pogodak pa je počeo slaviti i dizati ruke prije samog udarca.

No dogodio se promašaj i umjesto ''frajera'' je na društvenim mrežama postao predmet ismijavanja.