Nogometaši Udinesea pobijedili su kao domaćini Juventus s 3-0 u posljednjoj utakmici 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva...

Bio je ovo već 12. poraz Juventusa ove sezone u Seriji A, što je najlošiji učinak Stare dame u povijesti kluba. Del Piero i prijatelji upisali su se u negativne knjige rekorda jer su 'nadmašili' dosadašnji klupski rekord od 11 poraza iz sezone 1956/57.

Strijelci za domaću momčad bili su Sanchez u 9., Pepe u 65. i Di Natale u 77. minuti. Ovaj potonji, Antonio Di Natale, vodeći je strijelac Serije A, sada sa 22 pogotka.

Igor Budan odigrao je samo završnicu dvoboja u kojem je njegov Palermo poražen na gostovanju kod Catanije 2-0. Hrvatski je napadač ušao u igru u 89. minuti. Oba pogotka za domaću momčad postigao je Maxi Lopez.

>> VIDEO: Vratio se 'zločesti dečko' Intera i zabio!

Palermo je, usprkos poraza, i dalje četvrti, sa 51 bodom, koliko ima i peta Sampdoria. Šesti je Napoli sa 49 bodova, a Juventusu, na sedmom mjestu sa 48 bodova, sve više bježi ne samo izlaz u Ligu prvaka sljedeće sezone, već i općenito na europsku pozornicu...

Serie A, 32. kolo:

Inter – Bologna 3-0 (Motta 29, 85, Balotelli 52)
Cagliari – Milan 2-3 (Ragatzu 17, Matri 32 / Borriello 7, Huntelaar 19, Astori 38-ag)
Bari – Roma 0-1 (Vučinić 19)
Genoa – Livorno 1-1 (Boakye 51 / Tavano 88)
Atalanta – Siena 2-0 (Valdes 16, Pinto 70)
Lazio – Napoli 1-1 (Floccari 4 – Hamšik 38)
Parma – Fiorentina 1-1 (Božinov 68 / De Silvestri 22)
Chievo – Sampdoria 1-2 (Mantovani 76 / Cassano 1, Pazzini 55)
Catania – Palermo 2-0 (Maxi Lopez 14, 32)
Udinese – Juventus 3-0 (Sanchez 9, Pepe 65, Di Natale 77)