SLIČNO KAO PROTIV HAJDUKA

VIDEO Dinamova obrana opet je zaspala: Pogledajte pogodak Kosovara za veliko vodstvo

Dinamo u prvom poluvremenu susreta u Prištini nije izgledao dobro, a u završnici je došla kazna.

Ballkani - Dinamo (Foto: Ballkani - Dinamo)

Prvih 45 minuta susreta protiv Ballkanija svi će dinamovci htjeti što prije zaboraviti. Igra je bila za zaborav, a osim toga je pri samoj završnici prvog dijela došla kazna.

Ballkani je poveo 1:0 u 44. minuti, s jednim za Dinamo ove sezone čak karakterističnim golom, onim u kojem je gotovo cijela obrana plavih zaspala. Ovog puta svi osim Boška Šutala, koji se upravo vraćao u igru, s obzirom na to da je prije toga bio izvan terena.

Duboka lopta i neobranjiv udarac

Bila je to jednostavna akcija u kojoj je Zyba poslao duboku loptu za Almira Kryeziua, koji je izmakao Moharramiju, ali pogotku su kumovali također loše postavljeni Dino Perić te još lošije postavljeni Bogdan Mihajličenko, koji nisu izišli i namjestili zaleđe.

Kosovski krilni napadač izašao je pred Nevistića, a onda neobranjivim udarcem zakucao pod gredu.

VAR je provjerao je li bilo zaleđa, a onda je pogodak potvrđen, na oduševljenje praktički cijelog stadiona.