Dobio žuti karton

VIDEO Trener poslao nervoznog Ronalda na klupu: Mrmljao je sebi u bradu

Cristiano Ronaldo odigrao je 87 minuta u pobjedi svog Al Nassra.

Cristiano Ronaldo (Foto: Afp)

Al Nassr je u polufinalu Kupa Kralja. S uvjerljivih 3:1 svladali su Abhu, ali nakon utakmice ponovno se priča o ponašanju Cristiana Ronalda.

Portugalska zvijezda zaradila je žuti karton na kraju prvog poluvremena. Prošao je svog čuvara i sjurio se prema gostujućim vratima, ali sudac je označio kraj poluvremena. To je razbjesnilo Ronalda koji je napucao loptu i opravdano zaradio karton.

Stadion Osijeka Objavljene najnovije fotografije Pampasa: Postoji i pritvor za huligane divider

U 87. minuti susreta trener Al Nassra je odlučio izvaditi Ronalda koji je hladno prošetao kraj njega. Nervozni Portugalac je sebi mrmaljao nešto u bradu, a kako je reagirao možete vidjeti OVDJE.

Za kraj dodajmo da je Al Nassr poveo tek desetak sekundi nakon početka utakmice.