Za 4:4

VIDEO Niželigaška majstorija iz Hrvatske: Zabio s centra na čudesan način u 95. minuti!

Stjepan Lužanac igra za Slavonac iz Slavonskog Kobaša. Pogodio je maestralno u posljednjim sekundama utakmice.

Na utakmici Druge županijske nogometne lige Brodsko-posavske županije postignut je jedan fenomenalan pogodak.

U Jakačini Maloj sastali su se domaćin Mladost i Slavonac iz Slavonskog Kobaša. Završilo je 4:4, a gol kojim je postavljen konačan rezultat postao je pravi hit na internetu.

Nakon što je Mladost u 90. minuti došla do vodstva 4:3, pobjeda im je bila nadohvat ruke, ali onda je Stjepan Lužanac izveo nešto što se na prvu čini nemoguće. Točno sa sredine igrališta udarcem vanjskim dijelom kopačke je zahvatio loptu i ona je u nevjerojatnom luku odsjela u mreži, na sveopće oduševljenje gostiju i njihovih pristaša.

Presretni Lužanac je bio u deliriju, a kako ne i bi – ovakvi šutevi sjedaju samo jednom u životu.