A što reći...

VIDEO Sramota epskih razmjera u Zmijavcima: Igrači rukama kopali kaljužu, nisu mogli naći bijelu točku!

Croatia iz Zmijavaca i Zrinski Osječko remizirali su 0:0 u 21. kolo Prve NL.

Croatia Zmijavci - Zrinski Osječko (Foto: Vojko Basic/Cropix)

Nogometaši Croatije iz Zmijavaca dočekali su vodeću momčad Zrinski Osječko Prve NL u 21. kolu. Utakmica je završila rezultatom 0:0 nakon gotovo 100 minuta igre po nemogućim uvjetima.

Stadion ŠRC Marijan Šuto Mrma poznat je po svom lošem travnjaku, ali danas je izgledao uvjerljivo najgore. Posebno loše su izgledali 16-erci u kojima je bilo daleko više blata nego trave.

Velimir Zajec pred navijačima Dinama u Maksimiru Zajeca i novu vladu čekaju šleperi kostiju: Dinamo treba masovan povratak navijača iz svih krajeva Hrvatske i BiH divider

Igrala se duboka sudačka nadoknada drugog poluvremena kada je Prskalo mogao osigurati domaćinima velika tri boda protiv Slavonaca koji dominiraju ligom i ne pamte poraz još od rujna i 6. kola kada je bolji bio Orijent.

Pred Prskalom je bio gotovo nemoguć zadatak – pronaći bijelu točku. Nekako su se sudac i igrači dogovorili i otprilike postavili loptu na 11 metara, a onda je gostujući vratar Stanić ispao heroj i obranio najstrožu kaznu.