VIDEO Šok u Rimu: Pazzini vratio Inter na vrh Serie A!

Nogometaši Rome izgubili su u 35. kolu Serie A na domaćem terenu od Sampdorije rezultatom 1-2, i tako izgubili vodeće mjesto na tablici...

Mourinho ponovo vodi. Roma je izdržala samo dva kola na čelu prvenstva, i zatim kiksala kod kuće protiv opasne Sampdorije, četvrte na ljestvici Serie A.

Koban za Romu bio je Giampaolo Pazzini. Rimljani su vodili nakon prvog poluvremena golom Tottija iz 15. minuti, i kontrolirali utakmicu, sve dok Pazzini nije stupio na scenu i glavom u 52. minuti izjednačio na asistenciju Cassana. U 85. minuti Pazzini je ponovo zabio i zavio 'rimsku vučicu' crno. Poraz je to kojeg Ranierijeva momčad nije očekivala.

Tri kola prije kraja na tablici Serie A ponovo vodi Inter, s dva boda prednosti ispred Rome. Treći je Milan, a četvrto mjesto i dalje drži Sampdoria, ispred Palerma i Juventusa.