Panathinaikos i Wolfsburg odigrali su prijateljsku utakmicu u kojoj su Grci slavili s 3-1, uz zapažene uloge dvojice hrvatskih nogometaša…

Donedavni napadač Dinama Mario Mandžukić opet je startao u početnoj postavi Wolfsburga, a ostati će upamćen njegov veliki promašaj iz 43. minute, kada je potpuno neometan sa šest metara pogodio stativu. Panathinaikos je u austrijskom Schwazu slavio s 3-1, a među strijelce za grčku momčad upisao se i naš Ante Rukavina.

Bivši napadač Šibenika i Hajduka u igru je ušao u drugom dijelu, da bi se u 70. minuti dobro snašao u 16-ercu i glavom pogodio za konačnih 3-1. No, samo tri minute kasnije Rukavina je imao priliku za drugi pogodak, ali mu je vratar Wolfsburga obranio jedanaesterac.

Prijateljska utakmica:

Panathinaikos - Wolfsburg 3-1 (Gabriel 8, Dejagah 59 - ag, Rukavina 70 / Dejagah 38)