Hrvatski napadač Ante Rukavina bio je strijelac vodećeg pogotka za momčad Panathinaikosa, koja je u Ateni pobijedila bukureštanski Dinamo s 3-0 u 6. kolu F skupine Europa lige.

Rukavina je igrao do 81. minute, dok je hrvatski vratar Mario Galinović cijelu utakmicu odgledao s klupe za pričuve.

Panathinaikosu je za potvrdu prolaska u nokaut fazu ovog natjecanja bio dovoljan i jedan bod, ali je na kraju stigao do uvjerljive pobjede, budući da je dva pogotka u završnici utakmice postigao francuski napadač Djibril Cisse.

U drugoj utakmici, do prve pobjede u skupini stigao je austrijski Sturm, svladavši u Grazu Galatasaray s 1-0 golom Beichlera u 21. minuti. Ta je utakmica imala isključivo prestižni karakter, jer je i prije nje bilo poznato da će Galatasaray okončati natjecanje kao prvi u skupini, a Sturm kao posljednji.