MOURINHO SE NE DA

VIDEO Roma gostujućom pobjedom zadržala priključak s vrhom, Dybala zabio čudesan gol

Nogometaši Rome slavili su na gostovanju kod Empolija rezultatom 1:2, čime je kompletirano šesto kolo Serie A.

Vrlo bitnu pobjedu ostvarila je Roma, osam dana nakon šokantnog 4:0 poraza od Udinesea, na koji se nadovezao poraz od Ludogoreca u Europskoj ligi. Slavili su na gostovanju kod Empolija rezultatom 1:2, čime su zadržali priključak s vrlo, gdje je trenutno vrlo zgusnuta situacija s pet momčadi unutar jednog boda.

Momčad Josea Mourinha je do vodstva došla u 17. minuti, kad je prekrasno s dvadesetak metara pogodio Paulo Dybala. Bio je to drugi ligaški pogodak La Joye u novom dresu, a možete ga pogledati OVDJE.

Empoli se vratio pogotkom Bandinellija tik pred odmor, da bi Roma do pobjede ipak došla u 71. minuti. Dybala je sad preuzeo ulogu asistenta, a za tri boda je mrežu pogodio Romin prvi napadač, Tammy Abraham. Taj pogodak pogledajte OVDJE.

Roma trenutno ima 13 bodova, koliko i Udinese, dok su na 14 bodova Napoli, Atalanta i Milan.