Nogometaši Real Madrida večeras izlaze na teren Santiago Bernabeua, u goste im stiže Valencija, koja se prije nekoliko dana odlučila za smjenu. Više nema Gennara Gattusa, koji je izdržao tek šest mjeseci na klupi.
Tri vijesti o kojima se priča
Iako je Barcelona pobjegla na osam bodova prednosti s utakmicom više, u madridskoj momčadi vlada sjajna atmosfera, a to pokazuju i scene s jučerašnjeg treninga.
Na Twitteru se pojavila snimka na kojoj se može vidjeti kako nogometaši Reala vježbaju završnicu i udarac na vrata, a u prvom planu su Dani Carvajal i hrvatski kapetan Luka Modrić.
Prvo je Carvajal okušao svoj udarac vanjskom, lijepo je to pospremio u mrežu, ali onda je na scenu stupio Modrić i pokazao mu kako se to radi.
Modrićev udarac završio je u rašljama, bilo je to neobranjivo, a za sjajan potez zaradio je ovacije i pljesak suigrača.
✌ ¡Vaya dos máquinas!
— Real Madrid C.F. (@realmadrid) February 1, 2023
💫 @DaniCarvajal92
💫 @lukamodric10 #RMCity pic.twitter.com/tnzqoMECKM