Čudesni gol Alvesa

VIDEO Rapsodija druge momčadi Barce: 'Šesticom' prošli u osminu finala Kupa

Barcelona je u drugom sastavu slavila u šesnaestini finala Kupa kralja protiv trećeligaša Villanovensea s velikih 6-1...

Luis Enrique prošarao je momčad za 1/16 finala Kupa. Iako je prošla utakmica završila 0-0, rezervni igrači Barce ovaj put nisu imali milosti.

Već u četvrtoj minuti Dani Alves je čudesnim projektilom rasparao mrežu gostiju nakon asistencije Mascherana. Ujedno je postao prvi Barcin igrač ove sezone koji je na Camp Nou zabio izvan 16-erca.

Rapsodiju je nastavio Sandro Ramirez svojim prvim pogotkom za katalonsku momčad. Malu nadu gostima je vratio Juanfran u 29. minuti lijepim golom u rašlje. No, Sandro Ramirez brzo je povisio na 3-1 i otklonio bilo kakvu mogućnost iznenađenja.

U drugom dijelu u strijelce se upisao i Munir koji je pogodio za 4-1, dok je Sandro Ramirez pogotkom za 5-1 došao do hat-tricka. Eto, kad se već prvi put upisao među strijelce, neka odmah bude sa stilom. Do kraja utakmice isti igrač je asistirao Muniru za 6-1.

Barcelona će u osmini finala igrati protiv boljeg iz susreta Cadiza i Real Madrida.

All Goals --Barcelona 6:1 Villanovense | 2.12... by DuakOfficial