Ludnica na tribinama

VIDEO Rakitić asistirao za veliku pobjedu Seville u 94. minuti: Svi su skočili na noge

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je svih 90 minuta za Sevillu.

Ivan Rakitić (Foto: Afp)

Ivan Rakitić, legendarni hrvatski nogometni reprezentativac, asistirao je za pobjedu Seville protiv Villarreala (2:1) u susretu 30. kola španjolske La Lige.

Poveli su domaćini pogotkom Mira u 34. minuti, na 1:1 je poravno Pau Torres u 57. minuti, a onda su u četvrtoj minuti sudačke nadoknade "eksplodirale" tribine.

Igor Tudor VIDEO Tudor u ekstazi nakon dramatične pobjede: Skinuo se pa bacio jaknu među gledatelje divider

Rakitić je sjajno izveo korner s desne strane i pronašao EN Nesyrija, koji glavom zabija za pobjedu i oduševljenje navijača. S ovom pobjedom Sevilla je zauzela 12. mjesto prvenstvene tablice sa 38 bodova, dok je Villarreal na šestom mjestu s 47 bodova.

Sjajnu asistenciju Ivana Rakitića možete vidjeti OVDJE.