Zanimljiv period

VIDEO Riječani očistili veliku šansu Petkovića s gol-crte pa zabili, ali onda se javila VAR soba

24. kolo HNL-a donijelo nam je važnu utakmicu za vrh tablice između Dinama i Rijeke.

Franjo Ivanović i Bruno Petković (Foto: Damir Krajac/Cropix)

Bruno Petković imao je najbolju šansu u prvom poluvremenu na utakmici Dinama i Rijeke (1:0) u sklopu 24. kola SuperSport HNL-a na Maksimiru.

Na prvu opasnu prigodu čekali smo sve do sudačke minute, kad je Petković sjajno pucao glavom nakon jednog ubačaja u kazneni prostor, no još je bolje reagirao Stjepan Radeljić koji je očistio loptu s gol-crte.

Armada u Zagrebu Armada zapjevala ''umri, Livaja'', Boysi odgovorili pljeskom divider

Drugo poluvrijeme je sjajno krenulo, Riječani su zabili preko Mirka Marića koji je samo koji trenutak ranije ušao u igru, no nakon pregleda VAR snimke pogodak je poništen zbog zaleđa.

Veliku prigodu Brune Petkovića možete vidjeti OVDJE.