Kakva utakmica

Pogledajte sva četiri pogotka senzacionalnog hrvatskog napadača: Prvi pao već u 27. sekundi!

Marin Ljubičić je postigao četiri pogotka za LASK u gostujućoj pobjedi od 5:1 protiv Wolfsbergera.

Marin Ljubičić (Foto: Screenshot)

Četiri pogotka za manje od 60 minuta provedenih na terenu uspio je postići Marin Ljubičić ove subote.

Mladi napadač, koji je na početku ljetnog prijelaznog roka iz Hajduka došao na posudbu u LASK iz Linza, bio je apsolutni junak velike pobjede na gostovanju kod Wolfsbergera.

Završilo je rezultatom 1:5, a Ljubičić je bio strijelac u prvoj, 20., 37. i 57. minuti. Već poslije 27 sekundi zatresao je mrežu domaćina i time najavio njihov brodolom u jučerašnjoj utakmici odnosno svoju rapsodiju.

Time je došao do brojke od šest postignutih golova i trenutno je uvjerljivo najbolji strijelac austrijske Bundeslige.

Ljubičićev subotnji poker golova pogledajte OVDJE.