Prijateljski su susret u Marbelli odigrale nogometne momčadi Šahtara iz Donjecka i Kopenhagena. Završilo je bez pobjednika, 1-1...

Svih je devedeset minuta za ukrajinsku momčad odradio kapetan Šahtara i hrvatske nogometne reprezentacije Darijo Srna, i to po običaju kvalitetno i opasno po suparnička vrata.

U desetoj je minuti Srna prvi puta opasno priprijetio, no njegov jak udarac vratar Wiland ipak je obranio.

Dogodilo se to samo dvije minute nakon što je danski sastav iz kontre četiri na dva poentirao za rano vodstvo.

U 37. minuti izjednačio je Šahtar iz akcije koju je pokrenuo Srna ubacivši lijevom nogom loptu u kazneni prostor suparnika odakle poljskom braniču Mariuszu Lewandowskom nije bio problem poentirati.