Iskoristio dar grčke obrane

VIDEO Pogledajte kako je Petković razmontirao PAOK s dva pogotka: Maksimir je eruptirao

Hrvatski nogometaš Bruno Petković je donio Dinamu veliku prednost pred uzvrat protiv PAOK-a.

Bruno Petković zabio pogodak PAOK-u (Foto: Damir Krajac/Cropix)

Bruno Petković zabio je oba pogotka za veliku pobjedu Dinama protiv PAOK-a (2:0) u prvom susretu osmine finala Konferencijske lige na Maksimiru.

Igrala se 37. minuta kad se dogodila velika pogreška u posljednjem redu grčke momčadi, Jonny je praktički asistirao Petkoviću koji je jurnuo prema gostujućim vratima.

Dominik Kotarski je obranio prvi udarac Petkovića, ali kod drugog ništa nije mogao. Bio je prvi na odbijenoj lopti i pospremio je u mrežu za oduševljenje na Maksimiru.

U 71. minuti Petković je povećao Dinamovu prednost na 2:0! Martin Baturina je sjajnom dubinskom loptoma pronašao napadača Modrih, a on je utrčao i prevario Kotarskog.

Prvi pogodak Brune Petkovića možete vidjeti OVDJE.

Drugi pogodak Brune Petkovića možete vidjeti OVDJE.

Bruno Petković Veliko slavlje Dinama protiv PAOK-a i sjajna prednost pred uzvrat u Solunu divider

Bad Blue Boysi FOTO Boysi razvili poruku za novog člana Skupštine: Njegov izbor je razbjesnio navijače divider

Martin Baturina Priprema li se bombastičan transfer Dinama? Engleski velikan došao je gledati hrvatskog dragulja divider