sporna situacija

VIDEO Je li ovo bio penal za Šibenik protiv Hajduka? Presudite sami

Šibenik je slavio protiv Hajduka 2:0, a drugi gol Šibenik je zabio iz penala.

U sklopu 12. kola HNL-a Šibenik je iznenadio Hajduk na svom terenu i pobijedio ga 2:0 golovima Mine i Ćurića.

Šibeniku je to prva utakmica ove sezone da nije primio gol, a Bijeli su upisali treći poraz.

gol expired VIDEO Šibenik srušio Hajduk na Šubićevcu: Bomba Mine i Ćurić iz penala, Splićani se propisno ispromašivali divider

Šibenik je poveo u 25. minuti preko Mine, a do 2:0 su domaćini došli iz spornog penala u 82. minuti. Igrač Šibenika Yordy Bedoya je pao u kaznenom prostoru Hajduka, a sudac Zdenko Lovrić odmah je pokazao na penal, nije htio ni pogledati VAR snimku.

gol expired VIDEO Bjelica pobijedio Zekića: Pogledajte golove Osijeka za izjednačenje s prvom Rijekom divider

Lovrić je vjerovao kolegama u VAR sobi, a ostaje pitanje je li uopće bilo penala kojeg je napravio Katić.