Spektakl od utakmice

VIDEO Nekoć slavni klub primio gol s centra, komentator u transu: Poslušajte ovu reakciju

Parma i Palermo nekoć su bili standardni sudionici Serie A. Danas se bore za povratak u elitu.

Ilustracija (Foto: Afp)

Ono što se dogodilo u trećoj minuti utakmice 16. kola talijanske Serie B između Parme i Palerma samo je bio nagovještaj svih uzbuđenja koja su uslijedila.

Klubovi koji su ne tako davno bili standardni sudionii najvišeg ranga talijanskog nogometa sada se već neko vrijeme bore za povratak u najviši rang, a ove nedjelje odmjerili su snage na legendarnom stadionu Ennio Tardini.

U trećoj minuti gosti su poveli i to na kakav način. Matteo Brunori je vidio da Parmin vratar stoji daleko od svoje gol-linije i uhvatio ga je na spavanju, a komentatora utakmice bacio u ekstazu.

Otišao je Palermo uskoro i na 0:2, u 85. minuti su zabili gol za 1:3, ali se Parma pogocima u 91. i 95. minuti spasila poraza te je ostala sama na vrhu Serie B, s bodom više od drugoplasirane Venezije.