Real Madrid je danas dobio novog trenera. Umjesto Xabija Alonsa na klupu je sjeo dosadašnji trener druge momčadi i njegov veliki prijatelj, Alvaro Arbeloa.
Tri vijesti o kojima se priča
I to se dogodilo kad se činilo da je Alonso ponovno uhvatio konce, budući da je Kraljevski klub bio u nizu od četiri ligaške pobjede, a u polufinalu Superkupa slavili su u gradskom derbiju protiv Atletica.
Je li ga uistinu koštao poraz u El Clasicu?
No, poraz u finalu od Barcelone bio je nešto preko čega uprava nije mogla prijeći. Ili se možda samo stvorio dojam da je krivac rezultat?
Naime, sad se pojavila snimka s tribina koja jako dobro govori o tome kakav je odnos Xabi ostavio sa svlačionicom, odnosno čini se da je izgubio povjerenje igrača.
Mbappe mu je okrenuo leđa, a onda poveo i ostale
Dok se pripremalo proglašenje osvajača Superkupa, Alonso je želio pokazati sportski duh te je pozvao svoje igrače da najvećim rivalima naprave špalir.
U tom trenutku suprotstavio mu se Kylian Mbappe, koji je to odbio napravio, a onda je otišao okrenuvši mu leđa. Ključni trenutak bio je onaj kad su za Mbappeom krenuli i svi ostali igrači, tako u potpunosti okrenuvši leđa svom treneru.
Tako nešto je svakako bilo znak da je kraj. Uostalom, što se točno dogodilo pogledajte OVDJE.
