Nestvarno

VIDEO Slaven Belupo preokrenuo protiv Dinama: Golovi su padali kao na traci u drugom poluvremenu

Slaven Belupo je zabio tri komada Dinamu u drugom poluvremenu utakmice.

Slaven Belupo - Dinamo (Foto: Ranko Suvar)

Slaven Belupo je potpuno preokrenuo rezultat protiv Dinama u drugom poluvremenu susreta sedmog kola SHNL-a u Koprivnici (4:1).

Momčadi su na poluvrijeme otišle s rezultatom 1:1, a onda je uslijedila prava golijada. Igrala se 66. minuta kada je Adrian Liber pogodio praznu mrežu Dinama za vodstvo.

Osam minuta kasnije, u 74. minuti Ivan Dolček je naletio na odbijanac i zabio za 3:1, ali tu nije bio kraj nevoljama za goste. Samo dvije minute kasnije, u 76. minuti Ilija Nestorovski zabija za nestvarnih 4:1 protiv Dinama.

Golove možete vidjeti OVDJE.

Slaven Belupo - Dinamo VIDEO Potpuni potop Modrih u Koprivnici, Slaven osramotio obranu Dinama za prvu pobjedu ove sezone divider

Walter Mazzari Insajder otkriva: Dinamo ima tri kandidata za klupu, ponuđen im je poznati trener iz Italije divider

Slaven Belupo - Dinamo Jedna od dvije serije danas bi mogla biti prekinuta: Dinamo ili Hajduk - tko će prije kiksati? divider