breaking news !: Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Ovako ne treba pucati

VIDEO Neymar se propisno osramotio: Htio nasamariti golmana pa izazvao podsmijehe

Nogometaši PSG-a poraženi su na gostovanju kod Nantesa. Neymar ih je imao priliku vratiti u utakmicu, ali nije uspio.

PSG se loše proveo na gostovanju kod Nantesa, poraženi su 3:1 što im je drugi ovosezonski poraz u Ligue 1.

Furiozno prvo poluvrijeme odradili su domaćini, imali su prednost od tri pogotka protiv pariških zvijezda, ali u nastavku su gosti imali priliku sve zakuhati.

Neymar je u 47. minuti na asistenciju Lionela Messija smanjio zaostatak, a u 59. je dosuđen jedanaesterac za PSG. Brazilac je uzeo loptu, namjestio ju na bijelu točku i onda demonstrirao kako se ne izvodi najstroža kazna.

Zaletio se, usporio i onda praktički dodao loptu Nantesovom vrataru. Htio je biti cool i hladnokrvno poentirati, ali na kraju se propisno osramotio, izazvavši salve podsmijeha.

Kako je izgledao jedan od najlošije izvedenih jedanaesteraca u ovoj sezoni, pogledajte OVDJE.