Bolan poraz

VIDEO Navijači Zrinjskog lude: Kako ovo nije prekršaj, jesu li Mostarci teško oštećeni?

Sporna situacija dogodila se u 53. minuti susreta kada je Zuberu postigao pogodak.

Zrinjski - Slovan (Foto: Screenshot)

Hrvatski športski klub Zrinjski izgubio je prvu utakmicu drugog pretkola Lige prvaka na svom terenu 0:1 protiv Slovana iz Bratislave.

Plemići su odigrali dobru utakmicu, ali Slovan je iskoristio svoju šansu, dok je s druge strane nedostajalo mirnoće u završnici.

Lionel Messi VIDEO Messimanija trese Ameriku: Argentinac ponovno oduševio, utrpao dva gola i upisao asistenciju divider

Slovan je postigao pogodak u 53. minuti susreta, Zuberu je zatresao mrežu iz itekako dvojbene situacije, visoko je nadskočio braniča Zrinjskog i odgurnuo ga rukama, ali na kraju je belgijski sudac Van Driessche nakon duge VAR provjere pokazao na centar i priznao pogodak.