Napadač Manchester Uniteda na posudbi u Napoliju, Rasmus Hojlund, bio je junak utakmice na Diego Armando Maradona stadionu, gdje je Napoli upisao pobjedom rezultatom 2:1 protiv lisabonskog Sportinga.
Show De Bruynea i Hojlunda
Ništa manje zaslužan nije bio ni Kevin De Bruyne koji je u 36. minuti prvi put asistirao Dancu nakon sjajne solo akcije. Sporting je u 62. minuti izjednačio iz kaznenog udarca, kojeg je u pogodak pretvorio Suarez, a onda je još jednom proradila belgijsko-danska veza.
De Bruyne je ubacio s lijeve strane, a Hojlund prekrasno s petarca glavom poslao loptu u mrežu za slavlje u Napulju.
Izvještaj utakmice Napoli - Sporting 2:1
Kovač razbio Baske, Arsenal siguran
Sjajnu i veliku domaću pobjedu upisao je Niko Kovač na klupi Borussije Dortmund. Na Signal Iduna Parku pao je Athletic Bilbao rezultatom 4:1.
Kovačeva je momčad dominirala i nakon pedeset minuta igre je vodila 2:0 golovima Svenssona u 28. i Chukwumeke u 50. minuti.
U drugom poluvremenu puno su bolje zaigrali Baskijci koji su u valovima napadali, a na 1:2 su smanjili golom Guruzete u 61. minuti. Tražio je Athletic i izjednačenje, ali sve je riješeno u 83. minuti kada su Sabitzer i Guirassy zajedničkim snagama zabili za 3-1, dok je u nadoknadi Brandt postavio konačnih 4-1.
Siguran je bio i Arsenal, koji je kao popriličan favorit na Emiratesu svladao Olympiacos rezultatom 2:0.
Gabriel Martinelli na asistenciju Gyokeresa pogodio je u 12. minuti za 1:0, a konačnih 2:0 postavio je Bukayo Saka u sudačkoj nadoknadi.