Hrvatski reprezentativnici Modrić, Ćorluka i Kranjčar zaslužni su za drugi pogodak Tottenhama protiv Evertona u 28. kolu Premiershipa...

Luka Modrić ponovo zabija. Trener Spursa Harry Redknapp odlučio mu je dati priliku od prve minute protiv Evertona, kao i Kranjčaru te Ćorluki, i to mu se isplatilo. Naime, u 28. minuti nakon akcije Kranjčara i Ćorluke lopta je na rubu kaznenog prostora stigla do Modrića koji preciznim udarcem pogađa pod prečku, za drugi gol Spursa na utakmici, prvog je zabio Pavljučenko u 11. minuti.

Tottenham je na odmor otišao da komotnom prednošću od 2:0, a na početku drugog pogotkom Yakubua Everton je smanjio i zakomplicirao utakmicu. Imali su gosti prilika izravnati rezultat, no Spursi su uspješno obranili prednost i upisali nova tri boda.

Sva tri hrvatska nogometaša igrala su svih 90 minuta.

Tottenham se ovim trijumfom vratio na diobu četvrtog mjesta Premiershipa s Manchester Cityjem. I jedni i drugi imaju 49 bodova, s tim da City ima utakmicu manje...