U DOBROJ FORMI

VIDEO Mario Pašalić dobio priliku u prvom sastavu pa postigao prekrasan pogodak za vodstvo

Po prvi put ove godine dobio je Mario Pašalić priliku u prvom sastavu Atalanta, a samo 16 minuta trebalo mu je da to kapitalizira.

Mario Pašalić (Foto: Profimedia)

Vrlo rijetko Gian Piero Gasperini pogriješi kad odluči postaviti Marija Pašalića u prvi sastav Atalante, a to se potvrdilo i u današnjem susretu protiv Lazija.

Samo 16 minuta trebalo je hrvatskom veznjaku da još jednom pokaže koliko je opasan u kaznenom prostoru, kako ima dobro snalaženje po pitanju toga gdje dočekati loptu, a još više po tome kako ju spremiti u gol.

Atalanta lovi mjesto u Ligi prvaka

Sjajno je to sve napravio u ovom derbiju, gdje je Atalanti pobjeda vrijedna četvrtog mjesta ljestvice, onog koji bi ih iduće sezone vratilo u Ligu prvaka.

Loptu je nakon primio na prsa, a onda je iz teške pozicije namjestio na volej koji je spremio u gol te tako usmjerio Atalantu prema velikoj pobjedi.

Atalanta je na kraju slavila rezultatom 3:1, a preostala dva pogotka domaćih postigao je Charles De Ketelaire.