Bravo, Marine!

VIDEO Utakmica karijere mladog hrvatskog reprezentativca: Sprašio hat-trick i srušio prvaka!

Marin Ljubičić je zabio sva tri gola za LASK koji je u Linzu nokautirao Red Bull Salzburg.

Marin Ljubičić (Foto: Afp)

U 26. kolu austrijske Bundeslige zablistao je Marin Ljubičić koji je za svoj LASK postigao hat-trick protiv ovosezonskog lidera i aktualnog prvaka Red Bull Salzburga.

Ljubičić je bio apsolutni junak kluba iz Linza u pobjedi od 3:1. U 18. minuti je realizirao jedanaesterac, u 26. je zabio iz igre, da bi u 73. ugasio svaku nadu gostima s još jednim pogotkom.

Poslije ovog hat-tricka 22-godišnji Splićanin na svom kontu ima 10 golova i dvije asistencije u ovoj sezoni.

Do kraja utakmice Red Bull Salzburg je uspio samo ublažiti poraz preko Nenea u 84. minuti, asistent za taj gol bio je još jedan Hrvat, Luka Sučić.

Golove koje je Ljubičić zabio Red Bull Salzburgu pogledajte OVDJE.