MAJSTOR OSTAJE MAJSTOR

VIDEO Marcelo "zalutao" na drugu stranu terena pa postigao jedan od najljepših golova karijere

Sjajan pogodak za Fluminense postigao je svojevremeno ponajbolji lijevi bočni branič svijeta.

Marcelo (Foto: Afp)

Nakon neuspjele epizode u grčkom Olympiakosu, koja je dovela do toga da mu se predviđao kraj karijere, Marcelo je ipak odlučio pokušati kod kuće u Brazilu.

Legenda Real Madrida, ali i svjetskog nogometa te ponajbolji lijevi bočni ovog stoljeća, odjenuo je dres Fluminensea.

U drugom nastupu golčine vrijedna trofeja

Debitirao je prije četiri dana u susretu Copa Libertadoresa, a već u drugom susretu postigao je pogodak. I to ne bilo kakav.

Fluminense je igrao uzvratnu utakmicu Campeto Carioce (prvenstvo Rio De Janeira) protiv Flamenga, gdje su lovili zaostatak od 0:2 iz prvog susreta.

Na kraju su trofej osvojili, pobjedom 4:1, a sve je započeo upravo legendarni Marcelo u 27. minuti.

Oslobodio se dvojice pa majstorski zabio

On se nekim čudom našao na desnoj strani terena, gdje je primio loptu u kaznenom prostoru. Prvo je okretom oslobodio jednog protivničkog igrača, onda lažnjakom drugog te je fantastičnim udarcem pogodio dalji kut gola za vodstvo 1:0.

Pogodak pogledajte OVDJE

Sedam minuta kasnije Fluminense je vratio sve na početak, a onda su u drugom dijelu s još dva pogotka došli u situaciju gdje Flamengu jedan pogodak nije bio dovoljan za povratak.

Tako je Marcelo već u drugom susretu za Fluminense došao do trofeja, u kojima je značajno ugradio svoj učinak. Klasa je vječna!