obišlo internet

VIDEO Luka Vušković asistirao svom golmanu koji je zabio gol preko cijelog terena

Vuškoviću je to prva asistencija u sedam nastupa ove sezone, a ima i dva gola.

Luka Vušković (Foto: Profimedia)

U sklopu 26. kola poljskog nogometnog prvenstva nogometaši Puszcze ugostili su Radomiak našeg nogometaša Luke Vuškovića.

Susret je završio 1:1, a za bod gostiju zaslužan je njihov golman Gabariel Kobylak. Njegov klub je gubio od četvrte minute i imao igrača manje od 63. minute, a onda je Luka Vušković dodao do svog golmana koji je u 66. minuti zabio za 1:1 preko praktički cijelog terena.

Vuškoviću je to prva asistencija u sedam nastupa ove sezone, a ima i dva gola. Sjajna statistika za jednog stopera.

[Ekstraklasaboners] Puszcza Niepołomice 1-[1] Radomiak Radom - Gabriel Kobylak (GK) great goal 66' (Polish Ekstraklasa)