TKO DRUGI NEGO LUKA

VIDEO Luka Modrić vrhunskom je asistencijom vratio potonuli Real u život

Real Madrid našao se na rubu ponora, no u život ih je vratila kombinacija Rodryga i Luke Modrića.

Chelsea je doputovao u Madrid pokušati doći do velikog iznenađenja, nakon 1:3 poraza na vlastitom terenu prije šest dana. Malo tko je vjerovao da momčad Thomasa Tuchela može napraviti ono što je u povijesti Lige prvaka napravio tek Manchester United 2019. godine. Na gostujućem terenu nadoknaditi dva pogotka manjka.

No, plavi iz Londona su vjerovali pa su vrlo brzo načeli Madrižane, početkom drugog dijela izjednačili ukupni omjer, a onda u 75. minuti u potpunosti preokrenuli susret. Real je bio šokiran, ali onda se pojavio tko drugi nego 36-godišnji hrvatski velemajstor.

Igrala se 80. minuta kad je Real presjekao jednu kontru gostiju, nakon čega je lopta došla do Luke Modrića. Hrvat s desetkom na leđima kratko je pogledao prema naprijed, a onda poslao fantastičnu duboku loptu iza obrane, na koju je natrčao Rodrygo i pogotkom za 1:3 sve vratio na početak.

Još jedan iz niza genijalnih poteza najboljeg hrvatskog nogometaša, potez kakvim se lome ili odlučuju utakmice, pogledajte OVDJE.