Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Westfalen će gorjeti

VIDEO Ludilo u Dortmundu pred utakmicu desetljeća, cijeli grad obojan u žuto

Borussia iz Dortmunda danas igra odlučujuću utakmicu za naslov prvaka kojeg čekaju od 2012. godine.

Navijači Borussije (Foto: 101% Ultras/Platforma X)

Borussia iz Dortmunda danas u posljednjem kolu Bundeslige dočekuje Mainz, a pobjeda sigurno im donosi devetu titulu prvaka Njemačke. Ljuti rival iz Munchena nakon 11 godina mogao bi završiti na drugom mjestu.

Erling Haaland Haaland proglašen za najboljeg igrača Premier lige: Srušio rekord star 30 godina divider

Cijeli Dortmund od jutra je obojan u žute boje, Sigunal Iduna Park je spreman proslaviti titulu, a poznati Žuti zid sprema posebnu koreografiju za svoje miljenike.

Scene iz Dortmunda pred utakmicu su zaista predivne, a trener Milionera s hrvatskom putovnicom, Edin Terzić, mogao bi podići titulu koju čekaju još od sezone 2011./2012.

 

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi
DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍