Komično

VIDEO Luda scena u Ligi prvaka: Igrač Porta završio u gaćama pa tražio žuti karton

Nogometaš Porta Galeno je loše prošao nakon duela s Denzelom Dumfriesom.

Galeno (Foto: Afp)

Inter je prošao u četvrtfinale Lige prvaka. Na vatrenom gostovanju kod Porta uspjeli su sačuvati prednost iz prvog susreta, kada su slavili s minimalnih 1:0, ali utakmicu je obilježila luda scena iz drugog poluvremena.

U 49. minuti dvoboja Denzel Dumfries je pao nakon duela s Galenom i povukao ga za hlačice, tako da je nesretni nogometaš Porta ostao samo u gaćama.

Brže-bolje je navukao hlačice, a onda se pobunio kod suca. Tražio je žuti karton za Interovog nogometaša, ali od toga nije bilo ništa.

Joško Gvardiol i Erling Haaland Haaland uništio RB Leipzig: Gvardiol i društvo doživjeli najteži poraz u povijesti divider

Za kraj dodajmo su dva gradska rivala, Milan i Inter osigurali plasman u četvrtfinale Lige prvaka. Osim njih, prolaz dalje su osigurali Bayern, Benfica, Manchester City, Chelsea, a posljednja dva putnika u četvrtfinale dobit ćemo sutra.

Na korak od prolaza je Real Madrid, dok Napoli ima prednost od dva pogotka protiv Eintrachta iz Frankfurta.