Pogledajte snimku

Ludilo u BiH: Pogledajte kako je kamerman proslavio gol u 96. minuti sarajevskog derbija

Odigran je najveći derbi BiH nogometa između Željezničara i Sarajeva.

Sinoć je odigran veliki derbi BiH nogometa između Željezničara i Sarajeva koji je okončan podjelom bodova, rezultatom 2:2, na Grbavici.

Sve do 88. minute gosti su imali veliko vodstvo, na semaforu je stajalo 0:2, a onda je krenuo ludi preokret. Prvo je Haračić zabio za smanjenje vodstva gostiju, koji su cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem manje, a potom je u šestoj minuti sudačke nadoknade cijela Grbavica skočila na noge.

Bekrić je iz slobodnog udarca zabio za 2:2 i ludilo na tribinama, a pravi hit na društvenim mrežama postala je reakcija klupskog snimatelja Željezničara, koji je nakon pogotka potrčao za nogometašima uz glasne povike.

Pretrčao je cijeli teren i došao do tribine s najžešćim navijačima Željezničara.

Snimku ludu proslave možete vidjeti OVDJE.