Pogledajte pogotke

VIDEO Gvardiol u nevjerojatnoj formi: Joško zabio dva gola Fulhamu i vratio City na vrh Premier lige!

Manchester City gost je Fulhama na otvaranju 37. kola Premier lige.

Joško Gvardiol (Foto: Afp)

Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol postigao je vodeći pogodak za Manchester City na gostovanju kod Fulhama.

U prvoj utakmici 37. kola Premier lige City je stigao u London po pobjedu kojom bi (p)ostao glavni favorit za naslov prvaka.

Igrala se 13. minuta kada se Gvardiol sjurio s lijeve strane prema sredini, odlično ga je proigrao Kevin De Bruyne, a onda se Joško oslobodio čuvara i prizemnim udarcem desnom nogom poentirao.

Gvardiolov zgoditak pogledajte OVDJE.

Phil Foden je povisio na 0:2 za Građane, a Joško je opet stupio na scenu u 71. minuti kada ga je nakon akcije iz kornera pronašao Bernardo Silva na drugoj vratnici, a naš branič snalažljivo pospremio loptu u mrežu pokraj Lena.

Drugi pogodak pogledajte OVDJE.

Dodajmo kako su Jošku ovo bili četvrti i peti gol za City, a svih pet je postigao u posljednjih mjesec dana.